Опис компанії

Компанія «Исток-Плюс» — це сучасне, що стабільно розвивається, унікальне у своєму роді підприємство, оскільки охоплює абсолютно всі види діяльності, які притаманні фармацевтичної галузі. Це:

  1. Оптова торгівля (АФІ, готові лікарські засоби власного виробництва, допоміжні засоби, вироби медичного призначення, лабораторний посуд, дез. засоби, реактиви).
  2. Роздрібна торгівля, яка здійснюється через мережу власних аптек.
  3. Промислове виробництво — ділянка з виробництва твердих лікарських засобів.
  4. Аптечне виробництво — наявність аптеки з рецептурно-виробничим відділом.

Компанія «Исток-Плюс» — це:

  • Висока якість продукції у поєднанні з економічними цінами;
  • Надання всіх необхідних документів, що підтверджують якість товарів;
  • Гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного покупця;
  • Постійна робота з розширенням асортименту з урахуванням вимог клієнтів;
  • Кваліфіковані співробітники готові Вам допомогти у вирішенні будь-яких питань щодо придбання нашої продукції.

На сьогоднішній день компанія є одним з провідних постачальників сировини (фармацевтичних субстанцій) для вітчизняних виробників лікарських засобів. Серед наших покупців такі великі гіганти фармацевтичної галузі як «Фармак», «Дарниця», корпорація «Артеріум», Борщагівський ХФЗ, «Юрія-Фарм», «Здоров’я» і багато інших.

Одним з основних напрямків компанії є забезпечення сировиною рецептурно-виробничі відділи Аптек з правом виготовлення ліків. Наша клієнтська база становить 95% всіх аптек, які мають ліцензію на виготовлення ліків в умовах аптеки.

Одним з важливих кроків у розвитку «Исток-Плюс» стало впровадження такого напрямку, як власне промислове виробництво. Дотримуючись норм належної виробничої практики, ми виробляємо якісні готові лікарські форми. Шукаємо нові можливості для реалізації програми імпортозаміщення лікарських препаратів — такою потрібною і актуальною для нашої країни.

Маючи власне виробництво готових лікарських засобів, ми єдині в Україні здійснюємо розфасовку наших субстанцій, відповідно до Ліцензійних вимогам і в умовах, які відповідають вимогам GMP.

Власний імпорт фармацевтичних субстанцій від провідних світових виробників дає нам можливість працювати без посередників. У нас більше 150 найменувань фармацевтичних субстанцій, які використовуються для виробництва вітчизняних лікарських засобів. На деякі субстанції «Исток-Плюс» має ексклюзивні права. Широкий асортимент і доступні ціни роблять наші товари одними з найбільш привабливих на українському фармацевтичному ринку.

На нашому підприємстві впроваджена і розвивається Фармацевтична система якості, яка дозволяє нам гарантувати та контролювати якість поставленого нами товару на всіх етапах його життєвого циклу, підтверджуючи це повним пакетом документів.

Аптечний склад, що працює з дотриманням вимог чинного керівництва з належної дистриб’юторської практики, дозволяє здійснювати зберігання товару в умовах, що відповідають вимогам GDP і GSP. Достатній обсяг складських запасів дозволяє підтримувати постійний асортимент товарів.

Маючи свій автомобільний парк, ми охоплюємо клієнтів по всій Україні. Доставка товару здійснюється безкоштовно, транспортом компанії, з дотриманням належних умов транспортування

Наявність аптеки з рецептурно-виробничим відділом дозволяє нам забезпечити екстемпоральною рецептурою не тільки населення, а й ЛПЗ м.Запоріжжя.

Велика увага на підприємстві приділяється навчанню персоналу (семінари, тренінги, курси підвищення кваліфікації та ін.).

На підприємстві розроблена і проводиться система внутрішнього навчання в рамках міжнародної системи стандартів якості GMP і GDP, до якої залучено всі відділи підприємства. Ця система передбачає як первинне навчання та адаптацію нових співробітників до існуючих вимог, так і щорічне планове навчання з метою підвищення кваліфікації працівників, формування знань і навичок роботи з новими технологіями.

Розвиваючись, ми намагалися охопити побажання всіх клієнтів фармацевтичної галузі.