В Аптечної мережі «Исток-Плюс» з 11.07.16 стартувала програма лояльності для покупців «МОЯ АПТЕКА»

Програма працює у всіх аптеках аптечної мережі

Програма лояльності «МОЯ АПТЕКА»

1. Основні положення.

1.1. Взяти участь в Програмі лояльності «МОЯ АПТЕКА» може будь-яка фізична особа, яка досягла віку 18 років, заповнила Анкету і купило товар в будь-якій аптеці мережі «Исток-Плюс».

1.2. Юридичні особи та фізичні особи-підприємці не можуть бути власниками карток Постійного покупця і стати учасником програми лояльності.

1.3. Особа, що заповнила і підписала Анкету, стає учасником Програми лояльності і дає свою згоду на використання його персональних даних для участі в Програмі лояльності, на отримання СМС повідомлень з коротких номерів, електронних і поштових відправлень рекламного змісту.

1.4. Учаснику Програми видається Картка покупця мережі аптек «Исток-Плюс» – пластикова карта з штрих-кодом і унікальним номером (далі – Карта).

1.5. З моменту отримання Карти фізична особа є Держателем Картки.

1.6. Заповнення Анкети, реєстрація та користування Картою підтверджує факт ознайомлення учасника Програми з цими Правилами, безумовна згода учасника Програми з їх умовами і добровільне прийняття обов’язків по їх дотриманню.

1.7. Програма лояльності «МОЯ АПТЕКА» полягає в наданні права на отримання знижок на товар і можливості накопичення бонусів на персональному бонусному рахунку покупця.

1.8. Власник Картки може скористатися як Програмою знижок, так і Бонусної програмою. Або використовувати обидві програми одночасно.

2. Порядок і умови отримання Картки.

2.1. Для отримання Карти необхідно заповнити та підписати Анкету учасника Програми.

2.2. Обов’язкові поля для заповнення:

– Прізвище ім’я по батькові;

– Дата народження (день, місяць, рік);

– Мобільний / міський телефон або e-mail;

– Згода на використання персональних даних та отримання розсилок.

2.3. Карта видається учаснику Програми безкоштовно * при:

– обміні паперової Карти Постійного покупця;

– покупці товарів аптечного асортименту на суму понад 100 грн;

– покупці товарів аптечного асортименту на суму понад 20 грн і пред’явленні пенсійного посвідчення;

– відновлення Карти у випадках втрати, крадіжки або пошкодження.

2.4. Карту можна придбати в будь-якій аптеці аптечної мережі «Исток-Плюс». Вартість Карти 5 грн.

2.5. Карта підлягає обов’язковій реєстрації. Реєстрація Карти проводиться співробітниками мережі «Исток-Плюс» протягом одного календарного дня з моменту видачі.

2.6. Використання Картки можливо тільки після її реєстрації.

2.7. З моменту реєстрації Карти учасник Програми зобов’язаний самостійно контролювати і своєчасно повідомляти про всі зміни своїх персональних даних, зазначених в анкеті (ПІБ, e-mail, номер телефону). Про зміну персональних даних учасник Програми може повідомити шляхом заповнення додаткової анкети або надання підтверджуючих документів. Зміна даних проводиться співробітниками мережі «Исток-Плюс» протягом одного календарного дня з моменту подачі заявки.

2.8. У разі повідомлення в Анкеті неточних або недостовірних відомостей про себе, а також при несвоєчасному повідомленні про зміни персональних даних, учасник Програми самостійно несе відповідальність за наслідки, пов’язані з наданням недостовірних відомостей.

3. Порядок надання знижок

3.1. Програма лояльності «МОЯ АПТЕКА» передбачає два види знижок: Стандартну і Накопичувальну.

3.2. При оформленні Карти покупець отримує Стандартну знижку 2%.

3.3. Розмір знижки збільшується в залежності від суми покупок, здійснених покупцем.

3.4. При накопиченні на Карті суми покупок понад 3000 грн – надається Накопичувальна знижка – 3%.

3.5. При накопиченні на Карті суми покупок понад 5000грн або обміні паперової Карти постійного покупця – надається Накопичувальна знижка – 5%.

3.6. Розмір Накопичувальної знижки зберігається за умови, що з моменту останньої покупки з використанням Картки пройшло не більше 180 календарних днів.

3.7. При невикористанні Карти більше 180 календарних днів розмір знижки повертається на 2%.

3.8. На покупки в період Дня народження Власника Карти надається знижка 15% на ВЕСЬ перелік товарів (плюс / мінус 5 днів від дати народження). Даною знижкою можна скористатися один раз в зазначений період.

3.9. При вказівці в Анкеті повного домашньої адреси (заповнення НЕ обов’язкового поля Анкети) покупець отримує знижку 15% на одну покупку, після реєстрації Карти.

3.10. Знижка не надається на товари:

– ціни на які регулюються державою (Постанова Кабінету Міністрів України №333 від 25.03.2009г);

– з фіксованою або зниженою ціною. Уточнити перелік товару на кожну дату можна у співробітників аптечної мережі;

– Дитяче харчування, Дитячі аксесуари;

– БАДи, Дієтичне харчування, мінеральні води;

– Засоби гігієни (прокладки, серветки, ср-ва по догляду за порожниною рота, волоссям та інше);

– Косметичні засоби;

– екстемпоральних рецептура (препарати власного виробництва).

4. Порядок нарахування бонусів.

4.1. Умовою нарахування бонусів є покупка товарів аптечного асортименту в мережі аптек «Исток-Плюс» на які не поширюється знижка по Картці.

4.2. Бонуси нараховуються на Карту, за умови пред’явлення Карти під час здійснення покупок.

4.3. Скористатися бонусами для придбання товару можливо при наступній покупці, за умови накопичення їх більше 10 грн.

4.4. Кількість нарахованих бонусів становить 1% від вартості товару в чеку, на який не поширюється знижка по Картці, сплаченого:

– за готівковий розрахунок;

– з використанням банківських карт;

4.5. 1 бонус дорівнює 1 грн.

4.6. При оформленні Карти покупець відразу отримує 10 бонусів на персональний бонусний рахунок.

4.7. При нарахуванні бонуси округлюються до 1 грн в меншу сторону.

4.8. Інформацію про кількість бонусів і строк їх дії можна дізнатися в аптеках мережі «Исток-Плюс» у співробітників аптек.

4.9. Бонуси за кожну покупку зберігаються на персональному бонусному рахунку протягом 180 календарних днів з дати їх нарахування. Після закінчення даного терміну бонуси обнуляються ( «згорають»). При обнулення бонусів Картка не вилучається і може бути використана Держателем Картки при наступних покупках.

4.10. Бонуси на Карту не нараховуються:

– при купівлі товару, на який надається знижка;

– при купівлі товарів в період роботи акції «Щасливі години»;

– при купівлі товару бере участь в інших акціях ( «Оранж кард» і ін. Подібні);

– при купівлі товару зі зниженою або фіксованою ціною.

5. Списання бонусів.

5.1. Власник Картки має право частково оплатити вартість товару, що купується в аптеках «Исток-Плюс», за рахунок списання бонусів з Карти.

5.2. Бонусами можна оплатити до 50% вартості товару.

5.3. Частина, що залишилася вартості товару оплачується готівкою або з використанням банківської карти.

5.4. Бонуси списуються з Карти тільки при її пред’явленні в момент оплати товару в касі аптеки.

5.5. При списанні бонусів на залишок фактично внесеної суми бонуси не нараховуються.

5.6. Бонуси з двох і більше Карт (при наявності таких) не сумуються і не списуються для придбання одного товару.

5.7. Бонуси з однієї Карти на іншу Карту не перекладаються і не підсумовуються.

5.8. При придбанні товару держатель Картки сам визначає, яку кількість бонусів він буде використовувати, не перевищуючи межі, обумовлені в п.5.2. Невикористану частину бонусів залишається на Карті і може бути використана при подальших покупках в межах терміну зберігання бонусів.

5.9. При поверненні товару, за придбання якого на Карту нараховувалися бонуси, вони підлягають зворотному списанню з Карти.

6. Додаткові умови.

6.1. Обмін бонусів на готівкові гроші не проводиться.

6.2. Карта є не іменний і обслуговується в режимі «на пред’явника». При здійсненні покупки в мережі аптека «Исток-Плюс» з використанням Картки пред’являти документ, що засвідчує особу, не потрібно.

6.3. У разі втрати, крадіжки або пошкодження Карти учасником Програми, Карта може бути відновлена. Для відновлення Карти учасник Програми повинен написати заяву на відновлення Карти і пред’явити документ, що засвідчує особу.

6.4. Повернення, обмін або заміна товару, при покупці якого були використані бонуси, проводиться в терміни встановлені законодавством України.

6.5. Якщо з технічних причин можливість провести зарахування або списання бонусів з Карти відсутня, Держателю Карти може бути відмовлено в проведенні операції списання або нарахування бонусів на Карту до усунення таких причин.

6.6. Мережа аптек ТОВ «Істок-Плюс вправі відмовити фізичній особі в отриманні Карти покупця при виявленні оформленої Карти покупця на дане фізична особа.

6.7. Власник програми залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в «Правила участі в програмі лояльності« МОЯ АПТЕКА ». Всі зміни Правил відображаються на сайті і набирають чинності на наступний день, з моменту розміщення змін на сайті.

6.8. Умови Правил участі в програмі лояльності «МОЯ АПТЕКА», а також додаткові умови оплати товару бонусами в період проведення бонусної програми Власник Картки може уточнити у співробітників аптек «Исток-Плюс».

6.9. Власник програми не несе відповідальності за шкоду, заподіяну учаснику Програми в результаті використання Картки третіми особами, а також за відсутність можливості користуватися Карткою через дії обставин непереборної сили або з технічих збоїв в роботі аптек «Исток-Плюс».

6.10. У разі надходження Карти у володіння третіх осіб всі ризики пов’язані з недобросовісним використанням бонусів знаходяться на Карті несе учасник Програми.

6.11. У разі надходження на адресу аптеки «Исток-Плюс» заяви учасника Програми про відкликання згоди на використання його персональних даних в рамках Програми, з дати, наступної за днем ​​отримання такої заяви, якщо в заяві не було зазначено більш пізній термін, дія Карти припиняється, нараховані бонуси анулюються.

6.12. Власник Програми залишає за собою право в односторонньому порядку прийняти рішення про припинення дії Програми лояльності «МОЯ АПТЕКА». Рішення про припинення дії Програми розміщується на сайті не пізніше, ніж за 30 (тридцять) днів до дати її припинення. З моменту розміщення рішення про припинення дії Програми на сайті, нарахування бонусів на Карти припиняється. З моменту вступу в силу рішення про припинення дії Програми всі бонуси анулюються і не можуть бути використані для придбання товарів.

* Безкоштовне придбання Карти увазі її придбання за 0,01 грн.