Опубліковано

Акція Парамед – Термометры

У мережі аптек «Исток – Плюс» стартує акція від нашого партнера компанії «Медик» за підтримки виробника медичної техніки «PARAMED»

Покупці наших аптек отримали унікальну можливість порадувати себе корисними подарунками до Нового 2017 році від компанії медики, за підтримки виробника медичної техніки PARAMED

Для цього, всього лише потрібно придбати безртутних термометр в одній з наших аптек, зберегти чек, зареєструвати покупку на сайті http: / /medico.in.ua

Кожен зареєстрований чек візьме участь в розіграші корисних і приємних подарунків, таких як мультиварки, інгалятори, тонометри і – головний приз – планшет ASUS!

Акція триває з 01.11.16г по 31.01.17г * < / p>

* За детальною інформацією та консультацією з придбання і використання звертайтеся до співробітників мережі аптек «Исток-Плюс»

Безпечний градусник – це термометр без ртуті Paramed!

Скляний безртутних градусник Paramed: його особливості

Купити безртутних медичний термометр Paramer – це перш за все придбати безпеку для Вас і Вашої родини. В Європі звичні для нас з дитинства скляні ртутні градусники давно заборонені до використання через величезну ризику отруєння парами ртуті, які виділяються в разі, якщо прилад розбили. Замість ртуті в медичному безртутних градуснику Paramed використовувалися суміш рідких металів: галій, індій і цинк (патентна ліцензія ER 0657023 В1). Це абсолютно НЕ токсичні матеріали, які зводять до мінімуму ризик для людей і навколишнього середовища.

безртутних градусник Paramed абсолютно безпечний. Якщо він випадково розбився – не потрібно, як у випадку зі звичайним термометром, лізти в інтернет і шукати відповідь на питання: “Що ж робити?”, “Які симптоми ртутного отруєння?” і т.п. Якщо Ви або Ваша дитина ненавмисно розбили термометр медичний БЕЗ ртуті Paramed – досить акуратно прибрати осколки віником і ВСЕ!

Максимально допустима похибка вимірювання медичним безртутних термометром Paramed становить 0,1 ° С. Він сертифікований в Україні (мається свідоцтво про Державну реєстрацію). За точністю градусник без ртуті не поступається звичайним термометрам, а ціна, за яку його можна купити – значно доступнішими електронних аналогів. Має необмежений термін придатності.

Безпечний градусник – це термометр без ртуті Paramed!

Інформація з сайту http://medico.in.ua