Опубліковано

Амінокапронова кислота Исток-Плюс

Аминокапроновая кислота

Амінокапронова кислота – це специфічний кровоспинний засіб, що відноситься до групи інгібіторів фібринолізу, призначений для лікування і профілактики різних видів кровотеч у дорослих і дітей з першого року життя.

Діюча речовина: aminocaproic acid. Порошок для орального застосування. 1 саше містить 1 г амінокапронової кислоти.

Що ж таке кровотеча?

Кровотеча – це вихід крові за межі судинного русла або серця в навколишнє середовище (зовнішня кровотеча), в порожнину тіла або просвіт порожнього органа (внутрішня кровотеча). Будь-який вид кровотечі, в залежності від ступеня пошкодження кровоносної судини, супроводжується закінченням крові з ділянки рани. За джерелами геморагії кровотечі діляться на артеріальні, венозні, капілярні, змішані; за механізмом виникнення – на механічні і нейротрофічні; за часом виникнення – на первинні і вторинні. Більшість з них є станом, небезпечним для життя пацієнта, і вимагає спостереження і лікування в стаціонарних умовах.

Але також існує дуже великий сегмент лікування різних кровотеч, які не вимагають госпіталізації в стаціонар , коли зупиняють кров терапію можна проводити амбулаторно або вдома. У таких випадках краще і зручніше використовувати Амінокапронову кислоту в формі розчинної порошку, що застосовується перорально.

Амінокапронова кислота

Отже, кому і за яких патологічних станах рекомендовано застосування Амінокапронової кислоти Исток-Плюс в «амбулаторної» формі випуску порошку в саше?

  1. Амінокапронова кислота Исток-Плюс. Ефективне застосування в стоматології при кровоточивості ясен.

Кровоточивість ясен – дуже часто зустрічається патологічний стан. За статистикою 64% -98% дорослих і від 30% до 80% дітей страждають на цю недугу. Для ефективної зупинки кровотечі з ясен можна застосовувати Амінокапронову кислоту Исток-Плюс у вигляді 5% -го розчину (розчинити вміст саше в 30 мл (2 столові ложки) кип’яченої води) для полоскання ротової порожнини протягом 3-5 днів (а також прийом всередину). Дорослим приймати по 2-3 г (2-3 саше) 3-5 разів на добу. Дітям 1-2 г (1-2 саше) 3-5 разів на добу протягом 3 днів.

  1. Амінокапронова кислота Исток-Плюс. Ефективна зупинка кровотеч при меноррагиях.

Менорагія (гиперменорея, рясні менструації) – тривалий і рясне маткова кровотеча, що повторюється з регулярними інтервалами.

За статистикою, близько 30% жінок репродуктивного віку і більше 50% дівчаток пубертатного віку скаржаться на рясні і тривалі менструації. Але статистика враховує тільки тих, хто звертався з цією проблемою до фахівців. Діагноз менорагії прийнято ставити в тих випадках, коли менструація триває 7 і більше днів, і при цьому виділяється більше 90-100 мл крові. Лікування менорагії комплексне, і для з’ясування причин необхідно звернутися до фахівців. Але для ефективної симптоматичної зупинки маткової кровотечі, що приносить незручність жінкам, можна приймати Амінокапронову кислоту Исток-Плюс по 1г (1 саше) три рази в день, поки йдуть рясні місячні.

  1. Амінокапронова кислота Исток-Плюс. Ефективна зупинка кровотеч при носових і гемороїдальних кровотечах.

При носових кровотечах відбувається активація місцевого фібринолізу з лізірованіе утворюються згустків крові. У зв’язку з цим, незалежно від причини носової кровотечі, у всіх випадках рекомендується просочувати тампони 5% -ним розчином Амінокапронової кислоти Исток-Плюс </span > (1 саше на 30 мл води) і проводити короткочасну (не більше 15-30 хвилин) тампонаду носа до зупинки кровотечі. Також для зупинки кровотечі можна закопувати по 3-4 краплі розчину в кожну ніздрю.

Для зупинки гемороїдального кровотечі – приймати внутрішньо під час або після їди, розчинивши порошок у солодкій воді або запиваючи нею. Добову дозу для дорослих ділити на 3-6 прийомів. Приймати 5 г (5 саше), потім по 1 г (1 саше) щогодини (протягом не більше 8 годин) до повної зупинки кровотечі.

  1. Лікувально-профілактичну дію Амінокапронової кислоти Исток-Плюс при інфекційних захворюваннях , викликаних вірусом грипу та ГРВІ.

Є доведений факт використання амінокапронової кислоти для профілактики і лікування інфекційних захворювань, викликаних вірусом грипу та ГРВІ. Амінокапронова кислота Исток-Плюс попереджає проникнення вірусу в клітини, зупиняє або обмежує розмноження вірусу за рахунок пригнічення протеолізу . Прийом всередину триває не менше 7 днів (одноразова профілактична та лікувальна дози розраховуються в залежності від маси тіла) чотири рази на добу з рівномірним тимчасовим інтервалом (через шість годин). Також використовується у вигляді інгаляцій через небулайзер.

  1. Амінокапронова кислота Исток-Плюс . Безпека.

При дотриманні дозування і показань амінокапронова кислота є одним з найбільш безпечних гемостатіков . Про це говорить і її використання для дітей від року життя .

  1. Амінокапронова кислота Исток-Плюс </u > . Доступна ціна.

Фактично будь-який пацієнт зможе собі дозволити придбати Амінокапронову кислоту Исток-Плюс за доступну ціну і бути впевненим в ефективності і безпеки лікування .

  1. Амінокапронова кислота Исток-Плюс. Без рецепта.

Для придбання Амінокапронової кислоти Исток-Плюс в аптеці не потрібно надавати рецепт .

& Nbsp;

Будьте здорові!