Опубліковано

«Истоку-Плюс» – 25 років!

Истоку 25 лет

4 вересня — в цей день 25 років тому почав пробиватися з-під землі невеличкий струмок, що бере початок з джерела в самому центрі історичної козацької землі України, в Запоріжжі. Тоді ще зовсім маленький, він боязко намагався прокласти собі шлях, не звернути і не засохнути. Але час ішов і струмочок з витоку, ставав все сильніше і впевненіше, і ось вже перетворившись в бурхливий потік, він влився в повноводну річку і по праву зайняв гідне місце в українському фармацевтичному море, вказуючи дорогу іншим – тим, хто ще тільки починає свій шлях . Так, 4 вересня 2020 р колектив фармацевтичної компанії «Исток-Плюс» відзначив 25-річчя свого заснування. У цей радісний день згуртовану команду «Исток-Плюс» вітали друзі, колеги і партнери.

На ювілеї зазвичай прийнято згадувати про те, як все починалося, хто стояв біля витоків, про досягнення і звершення, про злети й падіння, про трудові будні і свята і звичайно, підводити підсумки за такий значний термін діяльності компанії. Ми не будемо винятком і згадаємо, що 4 вересня 1995 року було засновано наше підприємство «Исток-Плюс», і на той момент штат співробітників становив лише 5 осіб. На сьогоднішній день в штаті компанії працює колектив однодумців близько 100 осіб з яких половина мають вищу освіту в різних сферах діяльності, пов’язаних з виробництвом, медициною, фармацевтика та ін.

25 лет компании Исток-плюс

За час своєї діяльності компанія «Исток-Плюс» досягла чималих висот. Компанія є одним з провідних постачальників сировини (фармацевтичних субстанцій) для вітчизняних виробників лікарських засобів. Серед наших покупців такі великі фармацевтичні компанії як ТОВ «Юрія-Фарм», ПрАТ «ФФ Дарниця», Корпорація «Артеріум», АТ «Фармак», ПАТ «НВЦ« Борщагівський ХФЗ», ТОВ «Фармацевтична компанія Здоров’я» і багато інших. Компанія Исток-Плюс співпрацює з провідними європейськими виробниками фармацевтичної продукції, є офіційним представником міжнародної компанії «Cargill» в Україні.

Одним з ключових напрямків є розвиток і виготовлення готових лікарських засобів, дієтичних і харчових добавок власного виробництва. У продуктовому портфелі компанії більше 10 позицій.

До них відносяться прекрасно зарекомендували себе в середовищі лікарів, фармацевтів і пацієнтів, гордість компанії – Протаргол® (дві форми випуску) – з кришкою- крапельницею, назальним розпилювачем та Протаргол Бебі, який є єдиною готовій лікарській формою протеінат срібла на ринку України, рекомендований до застосування дітям від народження до 3 років життя.

25 років компанії Исток-плюс

  • Тільки в 2020 році «Исток-Плюс», вивів на ринок України 4 нових продукти: Це Стрептоцид в порошку для зовнішнього застосування, для лікування інфікованих ран, пролежнів, бешихи, пиодермій в ексклюзивній формі випуску у вигляді флакона і саше.
  • Амінокапронова кислота в порошку для лікування і профілактики кровотеч різного генезу, ефективна, безпечна і зручна в застосуванні.
  • Сорбілек, ентеросорбент на основі кремнію діоксиду, який допоможе впоратися з будь-якими отруєннями.
  • Сорбіт, натуральний цукрозамінник, який можна використовувати як в кулінарії, так і при медичних показаннях.

25 років компанії Исток-плюсУ структурі аптек нашої компанії є рецептурно-виробничий відділ, який займається приготуванням екстемпоральних лікарських засобів з різних субстанцій в умовах самої аптеки. Це дозволяє нам забезпечити екстемпоральної рецептурою не тільки населення, а й ЛПУ м.Запоріжжя. Аптечна мережа компанії «Исток-Плюс» бере активну участь в соціальних проектах, таких як Програма лояльності «РАЗОМ», програма лояльності «Орандж Кард». програма лояльності “Медікард”, “Здоров’я від Байєр”. Реалізована можливість самостійного резервування товару аптеки через інтернет на платформі Tabletki.ua зі знижкою 5%. Проводиться робота з усіма видами доступних до продажу вакцин. Проводяться акції для відвідувачів, такі як «День Здоров’я» з безкоштовним виміром рівня цукру в крові і консультацією лікарів-фахівців. Реалізована власна програма лояльності для клієнтів – дисконтна програма зі знижками і бонусами.У 2020 році «Исток-Плюс» розпочав співпрацю з багатьма благодійними фондами України, через які вже надано і буде до кінця року надаватися благодійна допомога різним слабо забезпеченим верствам населення, таким як пенсіонери, переселенці із зони бойових дій на Донбасі.

З ювілеєм «Исток-Плюс»! Нехай будуть успішними перспективні розробки нових препаратів! Адже немає такого потічка, який не бажав би стати морем, так нехай же мрії завжди збуваються!