Осіння пора – очей чарівність! ….

Літо закінчилося … Настала осінь … А там, і зима вже не за горами. Що б осінь дійсно радувала своїм приходом і була саме очей чарівністю, а не черговим лікарняним листом, депресією і іншими не приємно штуками, потрібно вже зараз підтримати свою імунну систему. Тим паче, що нам пощастило жити у великому індустріальному місті з усіма витікаючими наслідками. Аптечна мережа «Исток-Плюс» пропонує своїм відвідувачам великий вибір вітамінних комплексів різних виробників світу для дітей і дорослих, біологічно активні добавки та рослинні препарати для підвищення імунного статусу організму людини. Наші досвідчені фахівці допоможуть підібрати оптимальне рішення з кожного питання.

Так в чому ж користь вітамінів?

Практично кожен чув про користь вітамінів – це і поліпшення пам’яті, і поліпшення обміну речовин, і поліпшення травлення, і підвищення імунітету, і навіть поліпшення стану шкіри, волосся і нігтів! А яке велике значення вітамінів під час вагітності! Широко застосовуються для цього фолієва кислота, вітаміни Д і Е і ін. Нестача вітамінів призводить до розбалансування роботи цілого організму! Наприклад, нестача вітамінів групи «В» – призводить до розладу нервової системи, вітаміну «А» – до порушення функцій зору, Вітаміну «Е» – порушення функцій шкіри … І багато чого іншого .. Звичайно, всі ці вітаміни ми можемо отримати, правильно харчуючись , приймаючи, збалансовану за всіма поживними речовинами, їжу. Але, на жаль, реалії такі, що наш ритм життя не дозволяє зупинитися і подумати про те, що сьогодні покласти собі в рот. Ось і доводиться перекушувати «на ходу», на перервах в школі або в інституті, або «кава-брейках» бутербродами або тому подібними фаст-фудами, що не містять корисних речовин в потрібних кількостях.

Саме для таких людей, які хочуть жити в ритмі життя і отримувати для організму все, що потрібно для цього й придумані вітамінні комплекси, перевірені роками досліджень і вдосконалення! Не дарма ж в перекладі вітаміни – це аміни (складові білок елементи) ЖИТТЯ! Це означає, що з вітамінів формуються необхідні речовини для всіх систем організму. Саме тому вітамінні комплекси так важливі і для життя дитини, і в житті дорослого. Наші кваліфіковані фахівці аптек «Исток-Плюс» допоможуть у виборі зручною для Вас форми (рідкі, таблетування та навіть смоктальні і жувальні!) І необхідного комплексу (профілактичні для всього організму або для окремої системи – зору, волосся і шкіри, нервової системи і т . Д.), кратності прийому (від одного до декількох разів на добу).

Аптеки працюють ЦІЛОДОБОВО.

Ми завжди раді Вам допомогти!