Мило рідко безсульфатне антисептичне

Більш детальну інформацію про товар можна дізнатися за тел. (061) 717-01-90 (цілодобово),
(061) 717-01-59 (с 9-00 до 17-00, пн-пт)

Категорія:

Опис

Антисептичне мило БЕЗ лаурил сульфату дає можливість дбайливо піклуватися про здоров’я і чистоту шкіри. Формула продукту оптимізована під всі типи дерми, в тому числі чутлива і дитяча шкіра, активні компоненти делікатно впливають на шкіру, не пересушують її і не викликають роздратування після миття рук.

Основні інгредієнти: хлоргексидин 0,05%, суміш натуральних ПАР, гліцерин, лимонна кислота, натуральне ефірне масло лайма.

Властивості, призначення та використання:

Рідке мило має приємний аромат. Цитрусовий аромат підніме настрій і ще більше надихне на регулярні гігієнічні процедури. Мило чудово піниться, ідеально очищує дерму від забруднень, швидко нейтралізує неприємні запахи і знищує всі шкідливі мікроорганізми. Спеціальна система захисту оточує верхній шар шкіри невидимою мембраною, яка оберігає від агресивних зовнішніх впливів і поширення бактерій. Даний засіб зробить шкіру чистою, ніжною і гладенькою, немов шовк.

Хлоргексидин в складі мила має антимікробну активність відносно грамнегативних і грампозитивних бактерій (Treponema spp., Neisseia gonorrhoeae, Tricyomonas spp., Chlamidia spp.), Збудників внутрішньолікарняних інфекцій та туберкульозу, інфекцій вірусної етіології (віруси гепатиту, ВІЛ, герпес, ротавірусна гастроентерити, ентеровірусні інфекції, грип та інші респіраторно-вірусні інфекції), дріжджоподібних грибів роду Candida, дерматофітів.

Хлоргексидин має пролонговану дію – до 4 год.

Лаурил глюкозид Піноутворювач:

Дуже м’який натуральний рослинний неіоногенний ПАР, для чутливої ​​та дитячої шкіри.

Отримано з кукурудзяного і кокосового масел.

Самостійно дає дуже багато піни, але широко застосовується в поєднанні з іншими рослинними ПАРами для їх загущення. Має м’яку очищаючу дію, використовується в дитячій продукції і засобах для інтимної гігієни. Має властивості сурфактанта – розщеплює жири з домішкою забруднень на поверхні шкіри, після чого вони легко видаляються з шкіри або волосся. З великою швидкістю розкладається у зовнішньому середовищі. Оскільки подібні глікозиди досить швидко розпадаються, вони очищають шкіру дуже делікатно. Саме тому лаурил глюкозид як компонент використовують провідні виробники косметичних засобів. Дана речовина входить до складу косметики, призначеної для догляду за найніжнішою шкірою і засобів після гоління. Лаурил глюкозид абсолютно нетоксичний.

Спосіб застосування:

Мило спінити в руках, нанести піну на шкіру, акуратно розтерти руками або за допомогою губки протягом не менше 20-30 секунд, залучаючи до процесу міжпальцевих простору і зап’ястя. Змити водою.

Зберігати в захищеному від світла місці, при температурі не вище + 25С.