Санітайзер з хлоргексидином

Більш детальну інформацію про товар можна дізнатися за тел. (061) 717-01-90 (цілодобово),
(061) 717-01-59 (с 9-00 до 17-00, пн-пт)

Категорія:

Опис

Раніше САНІТАЙЗЕР (антисептики) використовували тільки в медичних цілях для забезпечення чистоти рук і предметів, що стикаються з раною.

Використання побутового САНІТАЙЗЕР з хлоргексидином прирівнюється до миття рук з милом і запобігає розвитку бактерій, вірусів і грибів. Тому його рекомендується застосовувати в критичних ситуаціях, коли немає можливості очистити шкіру за допомогою мила і води.

Його важливо мати при собі кожному члену сім’ї, адже часто доводиться чистити руки на вулиці, після громадського транспорту або перед їжею.

САНІТАЙЗЕР з хлоргексидином – це якісний продукт, який є ефективним антисептичним засобом для обробки рук і тіла. Склад знищує за декілька секунд 99% всіх відомих інфекцій і бактерій, що робить його незамінним. Засіб не викликає алергічних реакцій і може бути застосовано для всіх типів шкіри.

Не містить барвників і консервантів.

 

Склад:

Спирт етиловий 68%, Хлоргексидин 1%, натуральне ефірне масло Лайма.

Властивості Антисептика, його призначення і використання:

має широкий спектр антимікробної дії: бактерицидну, віруліцидні (включаючи дію на збудників парентеральних вірусних гепатитів, грипу, ГРВІ, коронавірус, ВІЛ), фунгіцидною.
не викликає неприємних відчуттів у вигляді липкості, стягнутості і пересихання;
після використання ефект вимитих рук зберігається протягом декількох годин, що досить зручно для побутового застосування препарату;
має приємний свіжим запахом.

Спосіб застосування:

2 мл (приблизно 20 натискань на головку розпилювача) кошти нанести на суху шкіру. Це легко зробити завдяки зручному розпилювача. Рівномірно розподілити САНІТАЙЗЕР по поверхні шкіри рук, нігтів і ін., Втираючи його протягом 15-30 секунд до повного висихання. Чи не змивати.

САНІТАЙЗЕР нешкідливий для шкіри, дезінфікує руки без попереднього контакту з водою і милом.

Застосовується виключно для зовнішньої обробки рук і тіла. Якщо САНІТАЙЗЕР потрапив на слизову оболонку очей, то їх слід промити чистою водою і закапати 1-2 краплі 30% розчину сульфацила натрію.

 

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° С. Берегти від вогню.