Скраб “Бамбук і лемонграсс” для обличча

Більш детальну інформацію про товар можна дізнатися за тел. (061) 717-01-90 (цілодобово),
(061) 717-01-59 (с 9-00 до 17-00, пн-пт)

Категорія:

Опис

Скраб необхідний для того, щоб глибше очистити шкіру від відмерлих клітин – саме вони беруть участь в утворенні запалень, лущення і тьмяному кольорі особи. Змішуючись із шкірним салом, вони утворюють пробки в гирлах волосяних фолікулів – відкриті комедони (ті самі чорні точки) або закриті, з вигляду нагадують маленькі горбки на шкірі.

Регулярне використання Скрабу допоможе стимулювати оновлення шкіри, зробить її рівніше, поліпшить мікроциркуляцію і знизить набряклість, якщо така є.

склад:

Скраб “Бамбук і лемонграсс” для особи – ніжний відлущуючий скраб на основі порошку бамбука і ефірного масла лемонграсу (лимонного сорго). Це емульсія з гранулами білого кольору, з характерним цитрусовим запахом, без ароматизаторів.

Властивості Скрабу, його призначення і використання:

Внутрішня частина кори бамбука є найбагатшим джерелом кремнієвої кислоти (відповідальна за еластичність і пружність шкіри), багата фенолокислоти, антиоксидантами, мінералами, флавонами, поліозамі, лактоном і антибактеріальними компонентами. Рослинний сік бамбука містить мінеральні солі, ефірні масла, а також олігоелементи. Ці речовини прекрасно підвищують еластичність і тонус судин, покращують мікроциркуляцію крові, а також зменшують проникність капілярів і мають протинабрякову дію. Бамбук стимулює вироблення хондробластамігіалуроновой кислоти і хондроїтину. Ці речовини здатні відновлювати еластичність і пружність колагенових і еластанових волокон, повертати шкірі молодість і красу. Бамбуковий порошок володіє прекрасним очищаючим і щадними відлущувальними властивостями.
Масло з лимонного сорго ідеально підходить для догляду за пористої і жирною шкірою: в засобах для щоденних процедур або очищення його тонізуючий, освіжаючий ефект як ніколи доречний, адже лемонграссовое масло освітлює пори, сприяє їх скорочення, при цьому впливаючи насамперед на рельєф і сприяючи глибокому перетворенню шкірної структури. Це найефективніший масло для боротьби з чорними вуграми (комедонами), що сприяє виведенню токсинів, відновленню еластичності, глибокому зволоженню.

Спосіб застосування:

Нанести скраб на вологу шкіру, щоб уникнути мікроподряпин і роздратування. Після нанесення шкіру потрібно помасажувати круговими рухами – тут не варто перестаратися з натиском, він повинен бути таким же, як при нанесенні крему. І ретельно змити водою або вологим рушником, щоб на шкірі не залишилося твердих частинок і основи скрабу. Після цього обов’язково слід нанести гідролат, відповідний типу шкіри, а тільки потім зволожуючий крем, або сироватку для посилення ефекту – оновленої шкірі зволоження особливо необхідно. І, якщо процедура проводилася вранці, то додатково зверху не зашкодить сонцезахисний засіб.

Скрабом потрібно користуватися 2-3 рази в тиждень. Якщо шкіра роздратована, обгоріла на сонці або обвітрилася, – незалежно від її типу від відлущування скрабом краще тимчасово відмовитися.

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° С.